Hakkımızda

ASB BELGELENDİRME HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Hakkımızda uluslararası akreditasyon kurallarına titizlikle riayet etmek başta olmak üzere, Yönetim Taahhütlerimizden ödün vermeden sektörde, söz sahibi ve saygın kuruluşlardan biri olma amacındadır. Uzun süredir sektörde olan tecrübeli yöneticileri öncülüğünde kurulan ASB, küreselleşen dünyamızda ülkemizin hak ettiği yeri alabilmesine katkıda bulunabilmek amacıyla, sanayi ve hizmet sektöründe kalite bilinç düzeyinin yayılmasına yardımcı olmayı görevleri içerisinde gören ve bu bağlamda, yaptığı tetkiklerde katma değer sağlamaya yönelik bir yaklaşımı benimsemektedir.

Hakkımızda kendi alanlarında gerekli teknik bilgi ve tecrübeye sahip olan Tetkikçi ve Uzmanlarımız tarafından yapılan tetkiklerdeki en temel ilke tarafsızlık ve bağımsızlıktır.

Yönetim sistemlerinde Belgelendirme, giderek artan bir hızla önem kazanmış, uluslararası ticarette, pazarlamada kullanılan materyaller içerisinde de birinci öncelikli konular arasındaki yerini almıştır. İki ve çok taraflı anlaşmalar çerçevesinde ürün ve hizmetin pazarlanması için düzenlenen belge ve sertifikalar önemli rol oynamaktadır. Bu tür faaliyetler yürütürken çalışacağınız firmayı tercih etmede o firmanın profesyonelliği ve hizmet kalitesi çok büyük önem taşımaktadır.

ASB Belgelendirmenin çalıştığı coğrafi alanlar, tüm Türkiye sınırları içerisindedir.

ASB OLARAK TEMEL PRENSİPLERİMİZ

  • Akreditasyon Kurallarına Uyum
  • Güvenilirlik
  • Gizlilik
  • Katma Değer Sağlamak
  • Tarafsızlık
  • Bağımsızlık
Başvuru Formu